kisapäivä vip järjestyspaikka vastuuhenkilö arvontatapa osallistumisrajoitukset
29.01.2012 26.01.2012 Ride Glub Gringsted matilde (VRL-02519) lyhyt arvonta (arvontakone) jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta 3 ratsua per luokka
yksi hevonen vain yhteen luokkaan!

Luokat

    ko re me huomioitavaa osallistujamäärä
01. Harrasteluokka Helppo C 80cm 70cm TT  
02. Helppo luokka Helppo B 100cm 95cm   TT  
03. CCI/CIC* Helppo A 110cm 100cm TT  
04. CCI/CIC** Helppo A 115cm 110cm TT  
05. CCI/CIC*** Vaativa B 125cm 120cm vain hevosille TT  

Päivitetty viimeksi: 00.00.2011

Ilmoittautuminen
osoitteeseen: myown@mbnet.fi
otsikolla Gringsted KeRJ 15-19 jos haluat osallistua vain yhteen, Gringsted KeRJ + kutsun nro. (osoitteessa)


Muodossa:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen mahd. VH-tunnus
Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle!

esim.
Luokat 4 & 6 tai: Luokka 6
Ratsastajaneiti (VRL-00000) - Heppaheppanen VH-0000 000


OSALLISTUJAT / Tulokset ilmestyvät alle luokkien täytyttyä
luokka 1 Harrasteluokka
1. Nintsu (VRL-01851) - Juksulan Melanie
2. re-elect (VRL-00218) - Just Hideous
3. Meow (VRL-10122) - Kaktusviina
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
5. Hapero (VRL-06115) - Sarkasmin Ärräpää VH06-018-8381
6. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Sakarias VH06-018-9806
7. Sorel (VRL-00884) - Bridle Veil
8. kitta (VRL-10353) - Hotroddin's Nolene
9. Nintsu (VRL-01851) - Juksulan Vandalism
10. Matilde (VRL-02519) - KON Heavy Metal
11. Matilde (VRL-02519) - Ina B
12. Puk (VRL-09224) - Rentun Kuokkavieras
13. kitta (VRL-10353) - Alicia Luxus
14. sabina (VRL-11250) - Ponisen Mirinka
15. Nintsu (VRL-01851) - Juksulan Bethie
16. Hapero (VRL-06115) - Arrowedàl's Aculpoco VH06-028-2757
17. re-elect (VRL-00218) - Stop Racism!
18. Reeta (VRL-10977) - RL Joonatan
19. Hapero (VRL-06115) - Sodapop LCR VH06-031-9335
20. Sorel (VRL-00884) - Sweet Adella'
21. Sorel (VRL-00884) - Esquire Count
22. sabina (VRL-11250) - Breezy Evangelina
23. Alice (VRL-10485) - Barbier
24. Puk (VRL-09224) - Väinämöinen F
25. Reeta (VRL-10977) - Kurkonarri VH12-018-0062
26. Reeta (VRL-10977) - LP Jeremiah
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
28. sabina (VRL-11250) - Navelino's Alec
29. kitta (VRL-10353) - Gwalch Ebrill
30. Viona (VRL-07600) - Vionan Helmipeli


luokka 2 Helppo luokka
1. matty (VRL-00816) - Napoleon Efrain VH11-027-0255
2. Milja (VRL-00692) - Liisi VH11-018-0243
3. sabina (VRL-11250) - Navelino's Alec VH11-035-0232
4. Sorel (VRL-00884) - Randalf
5. miwwy (VRL-09682) - Tähti-Emilie
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri VH11-018-0222
7. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
8. matty (VRL-00816) - Keinumäen Hassunassu VH11-018-1357
9. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314
10. Nora (VRL-02066) - Säihkyvä HUI
11. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lupaus
12. sabina (VRL-11250) - Breezy Evangelina VH11-035-0236
13. kitta (VRL-10353) - Winterbell
14. Toffe (VRL-09182) - Ikihelmi
15. Niina (VRL-08709) - Aino-Kanerva
16. sabina (VRL-11250) - Ponisen Mirinka VH11-028-0177
17. Sorel (VRL-00884) - Passion Combat
18. Milja (VRL-00692) - Huovan Halla VH11-018-0244
19. matty (VRL-00816) - Taikakuun Voitto VH11-018-1564
20. kitta (VRL-10353) - Mini Cooper
21. alhippa (VRL-00064) - Loiskaus DLK VH11-018-1344
22. alhippa (VRL-00064) - Melko Harmaja VH11-018-1355
23. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lahja
24. kitta (VRL-10353) - Platinum 7x RED
25. miwwy (VRL-09682) - Kesähessu
26. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
27. alhippa (VRL-00064) - Heljän Saturniina VH11-018-1338
28. Sorel (VRL-00884) - Reloaded X-File
29. Niina (VRL-08709) - Siitä Tulikin Lotta
30. Niina (VRL-08709) - Mänty Lähti


luokka 3 CCI/CIC1
1. Matilde (VRL-02519) - RW' Butterfly Effect
2. Puk (VRL-09224) - Kärmeniemen Elmeri
3. idam (VRL-07597) - Tallflod Ros
4. Ficena (VRL-09971) - Kärmeniemen Tosi-Aaro VH11-018-1562
5. sabina (VRL-11250) - Aslakin Luuseri VH11-018-1619
6. kitta (VRL-10353) - Március Stella
7. Maru (VRL-04410) - Gales Belv
8. Mei Shiratori (VRL-00003) - Rhoswen Aisha
9. Nora (VRL-02066) - Blown It Again xx
10. Viivuska (VRL-00502) - Gravy Dainty VH11-029-0344
11. Matilde (VRL-02519) - Koston Kivihelmi
12. Viivuska (VRL-00502) - Darkpact
13. matty (VRL-00816) - Koston Julius VH11-018-1288
14. matty (VRL-00816) - Rentun Pääskynen VH11-018-0955
15. Matilde (VRL-02519) - Varpumäen Vekseli
16. kitta (VRL-10353) - Roulet kel
17. alhippa (VRL-00064) - Hilman Heleä VH11-018-1339
18. alhippa (VRL-00064) - Amarin Mirha VH11-018-1343
19. Maru (VRL-04410) - Kermitt RHS
20. kitta (VRL-10353) - Slip'Slappy Champ
21. Nora (VRL-02066) - Foundations xx
22. idam (VRL-07597) - Dark Nathaniel VH11-029-0061
23. alhippa (VRL-00064) - Mörkövaaran Routa VH11-018-1512
24. Sakkura (VRL-01417) - Maggie Mae DON VH11-029-0118
25. Mei Shiratori (VRL-00003) - Pencocks Cadi Lleucu
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Rasmus VH11-018-1040
27. Viivuska (VRL-00502) - Wubbels D'jeanine
28. Nora (VRL-02066) - All Your Attention xx
29. Milja (VRL-00692) - Pankrati VB
30. idam (VRL-07597) - Blommas Zita


luokka 4 CCI/CIC2
1. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
2. alhippa (VRL-00064) - Lumolin VH11-018-1340
3. Viivuska (VRL-00502) - Nightliner
4. Viivuska (VRL-00502) - Labyrinth VH11-021-0231
5. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086
6. Matilde (VRL-02519) - Amberstrong Pépite
7. Nora (VRL-02066) - Inflate My Ego xx
8. Nora (VRL-02066) - John D. Rocker xx
9. Elli (VRL-09874) - CJ Tiger Lily VH11-029-0280
10. Sorja (VRL-11436) - Jawda al Qismat
11. Matilde (VRL-02519) - Shalandra FW
12. Laura R. (VRL-00169) - Althea
13. Nintsu (VRL-01851) - Judgment Day
14. Nora (VRL-02066) - Hr Brady xx
15. alhippa (VRL-00064) - Risto Reipas VH11-018-1336
16. Hilma (VRL-10350) - Haletna
17. Laura R. (VRL-00169) - Alessia
18. Welby (VRL-00121) - Annie's Song
19. Jannica (VRL-04799) - NN' Lill Sugar
20. Oresama (VRL-02753) - Mafia Princess
21. alhippa (VRL-00064) - Ryhdikäs Ryökäle VH11-018-1337
22. Viivuska (VRL-00502) - Justin Bellamy VH11-013-0024
23. Hapero (VRL-06115) - MF Unfailing
24. Nintsu (VRL-01851) - Kings Big Shoot
25. Nintsu (VRL-01851) - Preisverrat
26. Oresama (VRL-02753) - Hey-Ho Pirates
27. Laura R. (VRL-00169) - Chopiniana kel
28. Oresama (VRL-02753) - Red Reason
29. Milja (VRL-00692) - Quidam Memory KIB VH01-021-8817
30. sabina (VRL-11250) - Lagoon's Mezaj VH11-003-0516


luokka 5 CCI/CIC3
1. Sakkura (VRL-01417) - Glaucio Rosalyn xx VH11-006-0099
2. Oresama (VRL-02753) - Gautse
3. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame
4. Viivuska (VRL-00502) - Apocalypse
5. Matilde (VRL-02519) - Morgensterns Geweldige Kerel
6. Nintsu (VRL-01851) - Edith Piaff
7. weem (VRL-02470) - Brigham DON
8. Sakkura (VRL-01417) - Burnout Dec VH11-006-0097
9. Viivuska (VRL-00502) - Ichor Martyr
10. Nora (VRL-02066) - Burlesc Ring xx
11. Oresama (VRL-02753) - Last Samurai
12. Matilde (VRL-02519) - KON Maroon
13. Rebecca (VRL-10355) - Luna Lovekiva
14. Rebecca (VRL-10355) - BH Ash Winder
15. Nora (VRL-02066) - Amylee Ring xx
16. kitta (VRL-10353) - Iggi Steeds
17. Welby (VRL-00121) - Dominique III
18. Nintsu (VRL-01851) - Czern Serduszko
19. Viona (VRL-07600) - Mallan Karmiina
20. weem (VRL-02470) - Channing DON
21. weem (VRL-02470) - Kenda de Grant
22. Viona (VRL-07600) - Susikallion Outotoive
23. Viivuska (VRL-00502) - Narcolepsy
24. Oresama (VRL-02753) - Borislav VB
25. Laura R. (VRL-00169) - Florian
26. Elli (VRL-09874) - Sasnak Bluebird VH12-006-0001
27. Nora (VRL-02066) - Ludwig van Drake xx
28. Nintsu (VRL-01851) - Worda B Vodca
29. Laura R. (VRL-00169) - Vandal de Poém
30. Sakkura (VRL-01417) - Chimaera DON VH11-044-0163