kisapäivä vip järjestyspaikka vastuuhenkilö arvontatapa osallistumisrajoitukset
22.2.2012 19.2.2012 Ride Glub Gringsted matilde (VRL-02519) lyhyt arvonta (arvontakone) jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta 3 ratsua per luokka
yksi hevonen vain yhteen luokkaan!

Luokat

    ko re me huomioitavaa osallistujamäärä
01. Harrasteluokka Helppo C 80cm 70cm TT  
02. Helppo luokka Helppo B 100cm 95cm   TT  
03. CCI/CIC* Helppo A 110cm 100cm TT  
04. CCI/CIC** Helppo A 115cm 110cm TT  
05. CCI/CIC*** Vaativa B 125cm 120cm vain hevosille TT  
06. CCI/CIC***** Vaativa A 140cm 130cm vain hevosille TT  

Päivitetty viimeksi:

Ilmoittautuminen
osoitteeseen: myown@mbnet.fi
otsikolla Gringsted KeRJ 20-25 jos haluat osallistua vain yhteen, Gringsted KeRJ + kutsun nro. (osoitteessa)


Muodossa:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen mahd. VH-tunnus
Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle!

esim.
Luokat 4 & 6 tai: Luokka 6
Ratsastajaneiti (VRL-00000) - Heppaheppanen VH-0000 000


OSALLISTUJAT /
luokka 1 Harrasteluokka 20/30
1. Kisse (VRL-11349) - Perinnötön
2. Hawering (VRL-01671) - Mörkövaaran Kenraali
3. Hawering (VRL-01671) - Harharetken Hymy
4. Juulia (VRL-09918) - Harlakan Fortune
5. Nora (VRL-02066) - Harharetken Sanni
6. Hawering (VRL-01671) - Lakean Justus
7. alhippa (VRL-00064) - Rajahovin Mokoma VH11-018-1193
8. Riikka P. (VRL-00346) - Last Angel of CRP
9. Riikka P. (VRL-00346) - Riverton Merrion
10. Jenny K (VRL-03401) - Helmen Emmiina
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
12. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Emanuel
13. Milja (VRL-00692) - Rautalilja VH12-018-0067
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
15.Matilde (VRL-02519) - KON Heavy Metal
16. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Kermaviili
17. Riikka P. (VRL-00346) - Melyanna CRP
18. Matilde (VRL-02519) - Ina B
19. Nora (VRL-02066) - Belvinen Rampula
20. Nora (VRL-02066) - Suvannon Vanilla


luokka 2 Helppo luokka 30/30
1. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Sakarias VH06-018-9806
2. alhippa (VRL-00064) - Toscana Luxus VH11-029-031
3. Hawering (VRL-01671) - Lakean Roosaliisa
4. LuciDa (VRL-02242) - Jump The Gun xx VH11-006-0066
5. miwwy (VRL-09682) - Kesähessu
6. LuciDa (VRL-02242) - Zizarrone KTN VH11-020-0011
7. Niina (VRL-08709) - Siitä Tulikin Lotta
8. Toffe (VRL-09182) - Hertta Rouva VH05-018-6708
9. viljami (VRL-02633) - Avaon Dawn
10. viljami (VRL-02633) - Gwalch Denim
11. Heini H. (VRL-00595) - Rockets Random
12. Jenny K (VRL-03401) - Koistilan Lumiriia
13. Milja (VRL-00692) - Huovan Halla VH11-018-0244
14. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314
15. Nora (VRL-02066) - Unisieppari HIP
16. Riikka P. (VRL-00346) - Valaquenta CRP
17. Riikka P. (VRL-00346) - Glow's Casmida CRP
18. viljami (VRL-02633) - Oonan Rihkama
19. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki
20. Niina (VRL-08709) - Aino-Kanerva
21. Heini H. (VRL-00595) - Scarlett's Star VH11-027-0265
22. Niina (VRL-08709) - Milkan Kaspar
23. Riikka P. (VRL-00346) - Edelweis CRP
24. alhippa (VRL-00064) - Welbemind WAS
25. Hawering (VRL-01671) - Rajamäen Helmi
26. enny K (VRL-03401) - Turon Tykki
27. alhippa (VRL-00064) - She sells Seashells GER VH11-023-0114
28. miwwy (VRL-09682) - Tähti-Emilie
29. Nora (VRL-02066) - Avenya Venecia W
30. Toffe (VRL-09182) - Ikihelmi


luokka 3 CCI/CIC1 30/30
1. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali
2. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lahja
3. idam (VRL-07597) - Riot Sweet Peach VH12-029-0025
4. alhippa (VRL-00064) - Ingegerd Jannike SWE VH11-029-0346
5. Nora (VRL-02066) - Säihkyvä HUI
6. Laura R. (VRL-00169) - Chopiniana kel
7. Riikka P. (VRL-00346) - Damiana CRP
8. viljami (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
9. Ficena (VRL-09971) - Kärmeniemen Tosi-Aaro VH11-018-1562
10. viljami (VRL-02633) - Rajattoman Ilo
11. Hawering (VRL-01671) - Mörkövaaran Muusa
12. Hawering (VRL-01671) - Lakean Karhunkaataja
13. alhippa (VRL-00064) - Hilman Heleä VH11-018-1339
14. Milja (VRL-00692) - Pankrati VB
15. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lupaus
16. viljami (VRL-02633) - You Suck BÄR
17. Hawering (VRL-01671) - Harharetken Ylpeys
18. Maru (VRL-04410) - My Warrior
19. Riikka P. (VRL-00346) - Golden Charlene CRP
20. alhippa (VRL-00064) - Loiskaus DLK VH11-018-1344
21. idam (VRL-07597) - Dark Nathaniel VH11-029-0061
22. Maru (VRL-04410) - Gales Belv
23. Vera (VRL-11542) - Mallaidh Sinéad
24. Matilde (VRL-02519) - Varpumäen Vekseli
25. Laura R. (VRL-00169) - Isokiho KAT
26. idam (VRL-07597) - Blommas Zita
27. Matilde (VRL-02519) - Koston Kivihelmi
28. Riikka P. (VRL-00346) - Pelippa R
29. Jenny K (VRL-03401) - Taikahuurre
30. Matilde (VRL-02519) - RW' Butterfly Effect


luokka 4 CCI/CIC2 30/30
1. Milja (VRL-00692) - Quidam Memory KIB VH01-021-8817
2. Ziki (VRL-05965) - Okeanos WAS VH06-031-4047
3. Riikka P. (VRL-00346) - Nectar's Rúnya
4. Laura R. (VRL-00169) - Charmyard Nefertiti
5. maxi (VRL-06934) - Calvin
6. viljami (VRL-02633) - Viikerlän Eka
7. Laura R. (VRL-00169) - Alessia
8. viljami (VRL-02633) - Riiviöiden Savotar
9. Oresama (VRL-02753) - Mafia Princess
10. Laura R. (VRL-00169) - Althea
11. alhippa (VRL-00064) - Petronella DNK VH11-029-0348
12. maxi (VRL-06934) - Hocus Pocus
13. Ziki (VRL-05965) - Wet Jasper fla VH06-031-9102
14. Elli (VRL-09874) - CJ Tiger Lily VH11-029-0280
15. Oresama (VRL-02753) - Hey-Ho Pirates
16. Heini H. (VRL-00595) - Duke's Benjamin VH02-027-8855
17. Jannica (VRL-04799) - NN' Lill Sugar
18. Nora (VRL-02066) - Burlesc Ring xx
19. viljami (VRL-02633) - Kaajan Aprilli
20. Heini H. (VRL-00595) - Make Me Blue Banana
21. alhippa (VRL-00064) - Utopi 360° SWE VH12-029-0024
22. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
23. maxi (VRL-06934) - Accord
24. Ziki (VRL-05965) - Paranoid HWK VH06-031-4036
25. Riikka P. (VRL-00346) - Lumivuon Vilya
26. alhippa (VRL-00064) - Jenkins Seren GBR VH11-023-0113
27. Hilma (VRL-10350) - Haletna
28. Nora (VRL-02066) - Amylee Ring xx
29. Nora (VRL-02066) - Ludwig van Drake xx
30. Sorja (VRL-11436) - Jawda al Qismat


luokka 5 CCI/CIC3 24/30
1. Heath Archer (VRL-09066) – Ivy Hunt
2. Oresama (VRL-02753) – Gautse
3. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
4. Nora (VRL-02066) - John D. Rocker xx
5. Elli (VRL-09874) - Sasnak Bluebird VH12-006-0001
6. heiskä. (VRL-00131) - Chilin Rosa
7. Rebecca (VRL-10355) - I Am Legend
8. heiskä. (VRL-00131) - Ivyana Spider
9. viiwy (VRL-11339) - Kärmeniemen Kingi
10. Matilde (VRL-02519) - Amberstrong Pépite
11. Laura R. (VRL-00169) - Vandal de Poém
12. Rebecca (VRL-10355) - Luna Lovekiva
13. Nora (VRL-02066) - Inflate My Ego xx
14. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame
15. Matilde (VRL-02519) - Shalandra FW
16. Oresama (VRL-02753) - Last Samurai
17. Rebecca (VRL-10355) - Fall of Icarus
18. Nora (VRL-02066) - Hr Brady xx
19. Oresama (VRL-02753) - Borislav VB
20. maxi (VRL-06934) - Walk Of Shame
21. heiskä. (VRL-00131) - Orion de Grant
22. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
23. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
24. Laura R. (VRL-00169) - Florian

luokka 6 CCI/CIC5 2330
1. Oresama (VRL-02753) - Liam Diana
2. Ziki (VRL-05965) - Addict Robber VH11-031-0048
3. evia (VRL-11081) - Halbarad xx
4. Ziki (VRL-05965) - 3 Words Mi VH11-031-0177
5. Nora (VRL-02066) - Blown It Again xx
6. Elli (VRL-09874) - Summer Anthem VH12-021-0007
7. Nora (VRL-02066) - All Your Attention xx
8. Elli (VRL-09874) - Navarro Polka VH06-021-8438
9. heiskä. (VRL-00131) - Weybridge's Lady Em
10. Ziki (VRL-05965) - Storyteller fer VH06-031-2985
11. heiskä. (VRL-00131) - Keiffer BE
12. Rebecca (VRL-10355) - BH Ash Winder
13. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday
14. Oresama (VRL-02753) - No More Sorrow
15. Nora (VRL-02066) - Foundations xx
16. Oresama (VRL-02753) - Green Sparrow
17. Matilde (VRL-02519) - Morgensterns Geweldige Kerel
18. Elli (VRL-09874) - Leplizater VH11-021-0443
19. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
20. evia (VRL-11081) - Acatlacyin kär
21. Matilde (VRL-02519) - I Am Legend
22. heiskä. (VRL-00131) - Audrey de Grant
23. Matilde (VRL-02519) - KON Maroon