kisapäivä vip järjestyspaikka vastuuhenkilö arvontatapa osallistumisrajoitukset
24.2.2012 21.2.2012 Ride Glub Gringsted matilde (VRL-02519) lyhyt arvonta (arvontakone) jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta 3 ratsua per luokka
yksi hevonen vain yhteen luokkaan!

Luokat

    ko re me huomioitavaa osallistujamäärä
01. Harrasteluokka Helppo C 80cm 70cm TT  
02. Helppo luokka Helppo B 100cm 95cm   TT  
03. CCI/CIC* Helppo A 110cm 100cm TT  
04. CCI/CIC** Helppo A 115cm 110cm TT  
05. CCI/CIC*** Vaativa B 125cm 120cm vain hevosille TT  
06. CCI/CIC***** Vaativa A 140cm 130cm vain hevosille TT  

Päivitetty viimeksi: 1.2.2012

Ilmoittautuminen
osoitteeseen: myown@mbnet.fi
otsikolla Gringsted KeRJ 20-25 jos haluat osallistua vain yhteen, Gringsted KeRJ + kutsun nro. (osoitteessa)


Muodossa:
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen mahd. VH-tunnus
Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle!

esim.
Luokat 4 & 6 tai: Luokka 6
Ratsastajaneiti (VRL-00000) - Heppaheppanen VH-0000 000


OSALLISTUJAT / Tulokset ilmestyvät alle luokkien täytyttyä
luokka 1 Harrasteluokka 20/30
1. Riikka P. (VRL-00346) - Melyanna CRP
2. Milja (VRL-00692) - Rautalilja VH12-018-0067
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison
4. Matilde (VRL-02519) - Ina B
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn
6. Nora (VRL-02066) - Belvinen Rampula
7. Riikka P. (VRL-00346) - Last Angel of CRP
8. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Kermaviili
9. alhippa (VRL-00064) - Rajahovin Mokoma VH11-018-1193
10.Hawering (VRL-01671) - Harharetken Hymy
11. Hawering (VRL-01671) - Lakean Justus
12. Riikka P. (VRL-00346) - Riverton Merrion
13.Nora (VRL-02066) - Harharetken Sanni
14. Hawering (VRL-01671) - Mörkövaaran Kenraali
15.Jenny K (VRL-03401) - Helmen Emmiina
16. Nora (VRL-02066) - Suvannon Vanilla
17. Kisse (VRL-11349) - Perinnötön
18.Juulia (VRL-09918) - Harlakan Fortune
19.Jenny K (VRL-03401) - Lakean Emanuel
20.Matilde (VRL-02519) - KON Heavy Metal


luokka 2 Helppo luokka 30/30
1. Hawering (VRL-01671) - Rajamäen Helmi
2. Riikka P. (VRL-00346) - Glow's Casmida CRP
3. viljami (VRL-02633) - Gwalch Denim
4. Riikka P. (VRL-00346) - Valaquenta CRP
5. viljami (VRL-02633) - Oonan Rihkama
6. Nora (VRL-02066) - Avenya Venecia W
7. Milja (VRL-00692) - Huovan Halla VH11-018-0244
8. Niina (VRL-08709) - Milkan Kaspar
9. miwwy (VRL-09682) - Tähti-Emilie
10. LuciDa (VRL-02242) - Jump The Gun xx VH11-006-0066
11. Jenny K (VRL-03401) - Koistilan Lumiriia
12. Heini H. (VRL-00595) - Scarlett's Star VH11-027-0265
13. miwwy (VRL-09682) - Kesähessu
14. Heini H. (VRL-00595) - Rockets Random
15. enny K (VRL-03401) - Turon Tykki
16. alhippa (VRL-00064) - Welbemind WAS
17. alhippa (VRL-00064) - She sells Seashells GER VH11-023-0114
18. alhippa (VRL-00064) - Toscana Luxus VH11-029-031
19. Hawering (VRL-01671) - Lakean Roosaliisa
20. Toffe (VRL-09182) - Hertta Rouva VH05-018-6708
21. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Sakarias VH06-018-9806
22. Toffe (VRL-09182) - Ikihelmi
23. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki
24. Niina (VRL-08709) - Siitä Tulikin Lotta
25. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314
26. Riikka P. (VRL-00346) - Edelweis CRP
27. Nora (VRL-02066) - Unisieppari HIP
28. viljami (VRL-02633) - Avaon Dawn
29. Niina (VRL-08709) - Aino-Kanerva
30. LuciDa (VRL-02242) - Zizarrone KTN VH11-020-0011


luokka 3 CCI/CIC1 30/30
1. Milja (VRL-00692) - Pankrati VB
2. idam (VRL-07597) - Dark Nathaniel VH11-029-0061
3. Maru (VRL-04410) - My Warrior
4. Riikka P. (VRL-00346) - Golden Charlene CRP
5. Laura R. (VRL-00169) - Chopiniana kel
6. Riikka P. (VRL-00346) - Damiana CRP
7. alhippa (VRL-00064) - Loiskaus DLK VH11-018-1344
8. Hawering (VRL-01671) - Lakean Karhunkaataja
9. Maru (VRL-04410) - Gales Belv
10. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lupaus
11. Jenny K (VRL-03401) - Taikahuurre
12. viljami (VRL-02633) - Rajattoman Ilo
13. alhippa (VRL-00064) - Hilman Heleä VH11-018-1339
14. Riikka P. (VRL-00346) - Pelippa R
15. Matilde (VRL-02519) - Koston Kivihelmi
16. Vera (VRL-11542) - Mallaidh Sinéad
17. Ficena (VRL-09971) - Kärmeniemen Tosi-Aaro VH11-018-1562
18. Laura R. (VRL-00169) - Isokiho KAT
19. idam (VRL-07597) - Blommas Zita
20. Nora (VRL-02066) - Säihkyvä HUI
21. Matilde (VRL-02519) - Varpumäen Vekseli
22. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali
23. viljami (VRL-02633) - Mercedes Hey LAC
24. Matilde (VRL-02519) - RW' Butterfly Effect
25. Hawering (VRL-01671) - Mörkövaaran Muusa
26. alhippa (VRL-00064) - Ingegerd Jannike SWE VH11-029-0346
27. viljami (VRL-02633) - You Suck BÄR
28. Hawering (VRL-01671) - Harharetken Ylpeys
29. idam (VRL-07597) - Riot Sweet Peach VH12-029-0025
30. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lahja


luokka 4 CCI/CIC2 30/30
1. viljami (VRL-02633) - Viikerlän Eka
2. Laura R. (VRL-00169) - Alessia
3. alhippa (VRL-00064) - Petronella DNK VH11-029-0348
4. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
5. Hilma (VRL-10350) - Haletna
6. maxi (VRL-06934) - Hocus Pocus
7. Milja (VRL-00692) - Quidam Memory KIB VH01-021-8817
8. maxi (VRL-06934) - Accord
9. maxi (VRL-06934) - Calvin
10. Ziki (VRL-05965) - Wet Jasper fla VH06-031-9102
11. Nora (VRL-02066) - Amylee Ring xx
12. Heini H. (VRL-00595) - Duke's Benjamin VH02-027-8855
13. Sorja (VRL-11436) - Jawda al Qismat
14. viljami (VRL-02633) - Kaajan Aprilli
15. Elli (VRL-09874) - CJ Tiger Lily VH11-029-0280
16. Ziki (VRL-05965) - Paranoid HWK VH06-031-4036
17. Riikka P. (VRL-00346) - Nectar's Rúnya
18. Oresama (VRL-02753) - Mafia Princess
19. Laura R. (VRL-00169) - Althea
20. Oresama (VRL-02753) - Hey-Ho Pirates
21. Heini H. (VRL-00595) - Make Me Blue Banana
22. Riikka P. (VRL-00346) - Lumivuon Vilya
23. Ziki (VRL-05965) - Okeanos WAS VH06-031-4047
24. Nora (VRL-02066) - Ludwig van Drake xx
25. Laura R. (VRL-00169) - Charmyard Nefertiti
26. Nora (VRL-02066) - Burlesc Ring xx
27. Jannica (VRL-04799) - NN' Lill Sugar
28. viljami (VRL-02633) - Riiviöiden Savotar
29. alhippa (VRL-00064) - Utopi 360° SWE VH12-029-0024
30. alhippa (VRL-00064) - Jenkins Seren GBR VH11-023-0113
 

luokka 5 CCI/CIC3 24/30
1. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
2. Oresama (VRL-02753) - Last Samurai
3. Laura R. (VRL-00169) - Vandal de Poém
4. Oresama (VRL-02753) – Gautse
5. Laura R. (VRL-00169) - Florian
6. viiwy (VRL-11339) - Kärmeniemen Kingi
7. Nora (VRL-02066) - Hr Brady xx
8. heiskä. (VRL-00131) - Orion de Grant
9. Nora (VRL-02066) - John D. Rocker xx
10. Oresama (VRL-02753) - Borislav VB
11. Heath Archer (VRL-09066) – Ivy Hunt
12. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
13. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame
14. maxi (VRL-06934) - Walk Of Shame
15. Rebecca (VRL-10355) - I Am Legend
16. heiskä. (VRL-00131) - Ivyana Spider
17. Matilde (VRL-02519) - Shalandra FW
18. Rebecca (VRL-10355) - Fall of Icarus
19. Elli (VRL-09874) - Sasnak Bluebird VH12-006-0001
20. Rebecca (VRL-10355) - Luna Lovekiva
21. heiskä. (VRL-00131) - Chilin Rosa
22. Nora (VRL-02066) - Inflate My Ego xx
23. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
24. Matilde (VRL-02519) - Amberstrong Pépite

luokka 6 CCI/CIC5 2330

1. Matilde (VRL-02519) - Morgensterns Geweldige Kerel
2. evia (VRL-11081) - Acatlacyin kär
3. Nora (VRL-02066) - Blown It Again xx
4. Oresama (VRL-02753) - Green Sparrow
5. Matilde (VRL-02519) - KON Maroon
6. Elli (VRL-09874) - Navarro Polka VH06-021-8438
7. heiskä. (VRL-00131) - Keiffer BE
8. Matilde (VRL-02519) - I Am Legend
9. Oresama (VRL-02753) - No More Sorrow
10. heiskä. (VRL-00131) - Audrey de Grant
11. Nora (VRL-02066) - All Your Attention xx
12. Ziki (VRL-05965) - Storyteller fer VH06-031-2985
13. Oresama (VRL-02753) - Liam Diana
14. Rebecca (VRL-10355) - BH Ash Winder
15. heiskä. (VRL-00131) - Weybridge's Lady Em
16. Elli (VRL-09874) - Summer Anthem VH12-021-0007
17. Elli (VRL-09874) - Leplizater VH11-021-0443
18. Ziki (VRL-05965) - 3 Words Mi VH11-031-0177
19. Nora (VRL-02066) - Foundations xx
20. evia (VRL-11081) - Halbarad xx
21. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
22. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday
23. Ziki (VRL-05965) - Addict Robber VH11-031-0048